צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
סטודיו BARAK BEN-HAYUN, בניהולו של ברק בן חיון, מציע לך ולמלוותייך שירותי עיצוב שיער ואיפור מקצועי. ברק מתמחה בתסרוקות ערב, בעיצוב שיער, כבימיה ובתספורות בסגנון מודרני וחדשני. הוא דוגל במתן יחס אישי לכל לקוחה.

ברק בן חיון – אשף באיפור כלות ובעיצוב שיער

ברק עוסק בתחום האיפור והשיער כבר למעלה מ- 14 שנים. כמי שנטל חלק בהפקות אופנה, הוא תמיד ידע והאמין שזה הייעוד שלו. ברק החל את דרכו המקצועית כבר בגיל 16, כאשר החל לעבוד במספרות המובילות ביותר בתל-אביב. הוא עיצב תסרוקות ואיפר במקצועיות אינספור כלות. בכישרון רב וטבעי, הוא ידע לזהות בדיוק מה הכי יחמיא לכל כלה החל מצבע השיער הנכון ביותר, דרך התסרוקת המחמיאה ביותר ועד לאיפור, שידגיש ושיעצים את יופיה הטבעי, ושיעניק לה מראה זוהר ביום כלולותיה.

לפני מספר שנים ברק נסע לניו-יורק והשתקע שם מספר שנים. גם ב"תפוח הגדול" הוא מצא את דרכו לעבוד במספרות יוקרתיות ונחשבות. הוא רכש ניסיון מקצועי בתחום הכימיה והתספורות, נחשף לטכניקות חדשניות בתחום עיצוב השיער והאיפור המקצועי ואף השתתף בהפקות אופנה נחשבות.

איך למצוא את המראה הייחודי שלך ביום החשוב בחייך?

עיצוב השיער והאיפור לכלה הינו חלק מאוד חשוב, אם לא העיקרי במראה הכללי שלה. בוודאי גם לך יש את הלוק עליו תמיד חלמת, בין אם זה לוק קלאסי, סקסי, הוליוודי או רך ורומנטי. יצירת המראה אליו את רוצה להגיע נעשית כבר מהמפגש הראשוני עם ברק, מפגש בו תגבשו ביחד קונספט, ובו הוא נותן את חוות דעתו המקצועית עם סבלנות רבה ובהקשבה מלאה.

ברק שם לב לכל הפרטים, קטנים כגדולים, למשל: שהאיפור ושהשיער יחמיאו לך ושיתאימו לנתונים הטבעיים ולאישיות שלך. כמו כן, מאחר ושלב האיפור ועיצוב השיער מתבצע יחסית מוקדם, חייב להחזיק מעמד לאורך שעות רבות ולהצטלם היטב הן בתאורת יום והן בתאורת לילה, ברק מקפיד להשתמש במוצרי האיפור העמידים והאיכותיים ביותר, חלקם מיובאים במיוחד מחו"ל.בנוסף לכך, הוא שם דגש על הדבקת ריסים בשיטה ייחודית, שאותה פיתח במהלך שהותו בניו-יורק. הריסים המודבקים משווים לעיניים מראה פתוח ומודגש, כך שהן עדיין נראות טבעיות לחלוטין.

צרי קשר עוד היום עם ברק בן חיון כדי לתאם פגישה ולהתאים לך את האיפור ועיצוב השיער המושלם!

אצלנו ב- Barak Ben Hayun אנו מעניקים לך את האפשרות בחירה לנוחויותך להגיע אל הסטודיו,

או בבואנו עד אלייך!!!
 
 
עיצוב שיער לכלות